סינמה סיטי ירושלים

התחנה הראשונה מברכת על פתיחת הסינמה סיטי בירושלים. כמוקד תרבות מרכזי בעיר, אנו מברכים על יוזמות תרבותיות חדשות המעשירות את אפשרויות התרבות והעשייה לתושבי העיר. התחנה הראשונה שמה לה למטרה להוות מרכז מתאים לבילוי לכל הגילאים, ולכל הקבוצות השונות המרכיבות את העיר. לשם כך התחנה מאגדת מסעדות כשרות ומסעדות שאינן כשרות ופתוחות בשבת, ומאפשרת פעילות בכל ימות השבוע וגם בסופי השבוע.

סינמה סיטי ירושלים אינו פועל בשבתות כרגע, ובהכרעת בג”ץ הסוגיה הוחזרה כרגע להחלטת מועצת העיר.

על הקולנוע עצמו
סיינמה סיטי ירושלים ממוקם במתחם הלאום. הסינמה הינו קומפלקס בן שמונה קומות המשתרע על פני שטח של 20,000 מ”ר. המתחם כולל 19 אולמות קולנוע, המעוצבים לפי ז’אנרים שונים. בניהם: אולם מופעים ותיאטרון עם 600 מושבים, אולם מופעים עם 450 מושבים ושני אולמות VIP. במתחם כולו 3,000 מושבים.

המקום מציע חוויה בידורית הכוללת גם מגוון אטרקציות כגון עיר התנ”ך, מוזיאון הקולנוע היהודי, אולם אינטרקטיבי “מסע ליהדות”, כפר הדרדסים ועיר המכוניות. שטחי המסחר במתחם מתפרסים על פני שתי קומות, וכוללים למעלה מ- 54 בתי עסק לרבות מסעדות, מזון מהיר, בתי קפה, חנויות נוחות, חנויות בגדים ועוד.

בסינמה סיטי ירושלים חמש קומות של חניון תת קרקעי עם כ- 2000 מקומות חניה חינם לבאי הקולנוע. הקומפלקס ממוקם במתחם הלאום, בסמוך לקריית הממשלה ולצירים המרכזים המובילים לכניסה לעיר.