טבע קסטל

חברת טבע קסטל נוסדה בשנת 1999, והחלה את פעילותה בתחום הויטמינים ותוספי התזונה. באותה תקופה, באלף הקודם, השוק האורגני היה עדיין בחיתוליו. שנים לאחר מכן השוק האורגני נמצא בצמיחה, ואנחנו איתו, מנסים תמיד להקדים אותו בכמה צעדים, מחפשים דרכים יצירתיות להביא אליכם את המוצרים הבריאים והטבעיים ביותר מהחברות המובילות מישראל ומהעולם. מתוך שאיפה תמידית לחדש ולתת שירות אישי, משפחתי ואדיב ללקוחותינו.
“שמורת טבע בלב העיר” – הסניפים שלנו ממוקמים בלב הערים, אולם עם כניסתכם לסניף תחושו באווירה המיוחדת, המוציאה אתכם לרגע קט מהרעש וההמולה של העיר – לשקט ולבריאות של שמורת טבע.

היום ב”טבע קסטל ” ישנם מעל ל- 10000 מוצרים טבעיים, אורגניים ואקולוגיים. מוצרים אלה כוללים את כל מגוון סוגי המזון: ירקות ופירות, לחם, קטניות, דבש, טחינה, שמנים, פירות יבשים, חליטות, דגני בוקר, קרקרים, מוצרי חלב, מוצרי מכולת, בשר לסוגיו, ביצים, דגנים, חומרי ניקוי אקולוגיים, קוסמטיקה טבעית , ויטמינים, מינרלים, צמחי מרפא, תוספי תזונה ועוד.

אנו בטבע קסטל מתמחים ביבוא, פיתוח ושיווק ויטמינים, תוספי תזונה ומוצרים טבעיים ואורגניים עבור הצרכן שוחר הבריאות. מטרתינו הינה העמדת אלטרנטיבה בריאה למוצרי מזון מקבילים קונוונציונלים, המכילים חומרים משמרים, צבעי מאכל, חומרי הדברה ועוד. התמחות מיוחדת תמצאו אצלנו בתחום תוספי המזון לספורטאים.
כל המוצרים האורגניים בטבע קסטל מיוצרים בפיקוח מוקפד של חברת הפיקוח אגריאור, שהיא החברה הגדולה בישראל לפיקוח ואישור תוצרת אורגני. חברת אגריאור היא היחידה המוסמכת על ידי התאגיד העולמי של הארגונים האורגניים IFOAM. תוכלו למצוא את סמלי האישור והפיקוח בכל הסניפים וכן על המוצרים עצמם.

פרטי התקשרות

שעות פעילות

א׳-ד׳: 07:30 – 22:00
ה’: 07:30 – 23:00
ו׳: 07:30 – 17:00

רשתות חברתיות

גלריית תמונות