פסטיבל הבירה JCBF 2023

פסטיבל הבירה JCBF 2023

תאריך

19 - 20 אפר 2023

שעה

16:00 - 23:55

התחנה הראשונה ירושלים שמחה להזמין אתכם לפסטיבל הבירה JCBF – פסטיבל בירות בוטיק ייחודי!

רביעי-חמישי, 20-19.4.23, 16:00 עד חצות – הכניסה חופשית ואין צורך בכרטיסים.

הפסטיבל הוא על טהרת הבירה, כמו שפסטיבל בירה אמור להיות. לא יהיו מבשלות גדולות או יבואנים עוצמתיים, רק מבשלות קטנות שמביאות את האומנות שלהם לקהל הרחב.

מעבר למבשלות הרבות ועשרות הטעמים, יהיו 4 הופעות חיות – 2 בכל ערב, פירוט למטה.

על הבירות:

נומאדס – מותג בירה קטן ועצמאי, שמייצר בירות באופי ישראלי, עם מגוון תבלינים שמאפיינים את המטבח הישראלי ומשלב בין תרבות הבירה האירופאית למטבח הישראלי.

מיד אין ישראל – מותג תמד חדש, מבית בר ה”קישקשתא” בראשון לציון.

הכורדי – מותג בירה ירושלמי, קטן ועצמאי.

המתססה – מותג סיידרים שמייצר סיידרים איכותיים מהצלת תפוחים ישראלים.

בירצינות – מבשלת הבירה הקטנה בארץ, מגיעה מקיבוץ קטורה באילת.

חלוץ חדש מותג הבירה של “בית הבירה” בבאר שבע מאחורי המותג עומד אחד מאנשי הבירה המובילים בארץ, גלעד נאמן. מגוון גדול של בירות מאוד מיוחדות. 

גיבורי על מותג בירה קטן ועצמאי שעושה בירות עם טוויסט מיוחד, כמו בירה עם מייפל, קרמל או אינזימים מיוחדים. המותג נוצר על ידי שני אחים חנונים שגדלו בשנות ה-80 וה-90 וחובבי קומיקס ומשם ההשראה לשם ולדמויות של הבירה.

שיטה – מבשלת בירה מערד, שמקפיד מאוד על בירות איכותיות, ברמה מאוד גבוהה.

בירה מלצר – בית בירה בראשון לציון עם ליין בירות מגוון שלרוב נמזגות בבית הבירה עצמו בלבד.

מבשלת שריגים – איחוד של 2 מהמבשלים הביתיים הוותיקים ביותר, אוהד אילון ועופר רונן, למבשלה ליין של 3 בירות כשותיות ועוד 4 בירות סידרתיות ובין לבין מכינות הפתעות ובירות מגוונות. מהמבשלות בוטיק הוותיקות והמוערכות בארץ.

המבשלות יגיעו עם הבירות ה”רגילות” וגם בירות חדשות לפני השקה,
או בירות מיוחדות שבושלו במיוחד לכבוד הפבטיבל!

מעבר לבירות, לוח ההופעות בפסטיבל:

רביעי 19/4/23
נימבין
איך אפשר לגרום למוזיקה להתעורר לחיים בצורה ויזואלית על הבמה?
איך הופכים הופעה רגילה למופע אור-קולי שבאמת מתחבר למוזיקה?
במופע של נימבין תשמעו שירים בעברית עם טקסטים גובה העניים שמחוברים לחוויה טכנולוגית חדשנית!
המוזיקה שיוצרים בזמן אמת, להקה וקהל, קורמת עור וגידים והופכת לצבעים וצורות על מסך גדול, כשכל צליל מביא איתו ביטוי ויזואלי ייחודי בלייב.
– עומרי נובל והאצילים – זוכי קטגוריות זמר השנה ברדיו “זה רוק” ולהקת השנה/אלבום השנה ברדיו “אפי-לוג”. אנחנו מנגנים מוזיקה לאנשים כמונו, על מה שמדבר אלינו, לערכים שלנו, על החיים שלנו, בעברית, אנגלית, חשמלי, אקוסטי, מקורי או קאוור, שילוב של גיטרות גיבסון, גרוב בס תופים, קלידים עשירים ושירה כריזמטית.
ב-2015 יצא אלבום הבכורה, ב-2019 יצא האלבום “בפנוכו”, ב-2020 יצא האי.פי “מקום תחת השמש” ובקרוב ייצא האי.פי “שמועות ורמיזות”.
הלהקה מופיעה בכל הארץ, פאבים, מועדונים, קיבוצים, אירועי תרבות, רדיו, טלוויזיה ועוד.

חמישי 20/4/23
נימבין.
– דן ברגר – דן גילה את המוסיקה ואת מקומה בחייו דרך שלושת אחיו הגדולים. כל אחד היה “מפציץ” לדבריו את סגנונו מחדרו כך שמכל חדר בקעה מוסיקה אחרת. פינק פלוייד, קויין ושלמה ארצי נשזרו זה בזה. גם לנגן בגיטרה החל בזכות הגיטרה הפרטית של אחיו עליה החל לנגן. עם הנגינה החל לכתוב סיפורים קצרים ומשם הדרך לכתיבת שירים הייתה קצרה.
לדן נסיון בימתי עשיר, אינספור הופעות וקהל נאמן.בשנת 2013 יצא E.P הבכורה שלו “הברגר’ס”, וכעת הסתיימו ההקלטות לאלבומו השני.
לאחרונה שוחרר אלבומו של דן באופן רישמי אשר מתוכו יצאו שני סינגלים מוצלחים “יום קיץ” וגרסת קאבר לפרינס When The Doves Cery אשר קיבלו חיבוק חם מתחנות הרדיו השונות.
כעת מגיע סינגל נוסף מבית היוצר של ברגר “בדרך לשיגעון” שיר רוק מובהק שמדבר על הדבר המתעתי הזה שנקרא “שיגעון” שאליו אפשר להגיע בכל מיני דרכים, האם הוא טוב?האם הוא רע? הבעיה היחידה היא שאם הגעת אליו לא בטוח שתהיה ממנו דרך חזרה.

רק תוצרת הארץ! רק קראפט!