פסטיבל מבשלת ברוסקי בבירתנו

פסטיבל מבשלת ברוסקי בבירתנו

תאריך

19 - 21 מאי 2022

שעה

16:00 - 23:00

מבשלת האיכות השוודית ברוסקי מגיעה לחצר הבירה בירתנו בתחנה הראשונה.

אנחנו משיקים אותה עם פסטיבל מיוחד בתחנה הראשונה – מגיעות 6 פחיות מסדרת הליבה, ובירתנו מקבלת בבלעדיות גם את המגוון בחביות.

באירוע תקבלו כרטיסייה מיוחדת – אם תשלימו אותה בסופ”ש, תקבלו כוס במתנה וגם בירה עלינו.

חמישי עד מוצ”ש, 21-19.5.22, בשעות הפעילות של הסניף.

ברוסקי היא מבשלה צעירה, עצמאית ומרעננת, נוסדה ב2014 בהלסינגבורג שוודיה, המבשלה המשפחתית מתמחה בין היתר בייצור בירות IPA וסאוור וידועים במיוחד בייצור בירות בשילוב פירות כדוגמת מנגו, אננס, פסיפלורה ועוד.
המבשלה הצעירה הספיקה לבצע שיתופי פעולה עם מבשלות שכנות בשוודיה ובאירופה כדוגמת “אומניפיו” “ברודוג” ומדי שנה מקיימת פסטיבל בשם “Brewskival” בו מיטב המבשלות החדשות והמיוחדות מקבלות במה להציג בירות קראפט שנוצרו במיוחד לכבוד המאורע.

סוגי הבירות שיגיעו לתחנה >>

Raspberry Liquorice Vanilla Sorbe 6% | רסברי ליקריש ונילה סורבה היא אחת מבירות הליבה של מבשלת הקראפט השוודית ברוסקי, הבירה בסגנון ברלינר וייס עם איזון יוצא דופן, קורט מתיקות וניל לצד חמצמצות פטל – רסברי ומליחות מורמזת של ליקריש. הבירה מצטיינת בהרמוניה נפלאה של טעמים מאוזנים ובעלת מרקם סמיך ומרענן.

Mangofeber Session IPA 3.5% | מנגופבר היא אחת מבירות הליבה של מבשלת הקראפט השוודית ברוסקי, הבירה בסגנון סשן IPA המבושלת עם מנגו, תופסת מקום מיוחד בליבם של אנשי המבשלה מעצם היותה הבירה הבכורה של המבשלה, הבירה מבית ברוסקי הצליחה לכבוש את בלטות הטעם של כולם ללא הבדלי גזע מין ודת הודות לחזות הייזית וראש קצף מזמין, טעמים גדולים וטרופיים של מנגו, פסיפלורה וכשות אננסית.

Pango IPA 5.9% | פנגו היא אחת מבירות הליבה של מבשלת הקראפט השוודית ברוסקי, הבירה בסגנון IPA אמריקאי מיוצרת עם תערובת של פסיפלורה, מנגו ואננס ליצירת IPA טרופית ומרעננת, שילוב הפירות והכשות המוקפד שואף למרקם קרמי ושפה טרופית ברורה היוצרת בירה פירותית מרעננת וקלה לשתייה.

Twolips New England Pale Ale 4.7% | טוליפ היא אחת מבירות הליבה של מבשלת הקראפט השוודית ברוסקי, הבירה בסגנון ניו אינגלנד פייל אייל משלבת בין מרקם עשיר וסמיך, כשותיות נדיבה בתבההליך הבישול הקלאסי לצד תהליך מוקפד של דריי הופינג, בישום פרחוני ודומיננטיות של מוטיב הפירות הטרופיים של המבשלה.

Triple Berry Pie BW 4% | טריפל ברי פאי היא אחת מבירות הליבה של מבשלת הקראפט השוודית ברוסקי, הבירה בסגנון ברלינר וייס מבושלת עם כמויות נדיבות של רסברי ותותים, חומציות הפטל הדומיננטית מאנזת בצורה מופתית את סוכרתיות התותים, מרקם סמיך שיכול להזכיר מרקם של שייק עם טעמים פירותיים בולטים.

Whaleguin NEIPA 6% | ויילגוין היא אחת מבירות הליבה של מבשלת הקראפט השוודית ברוסקי, הבירה בסגנון NEIPA, ניו אינגלנד IPA, מבושלת בקפדנות והיא דוגמא מובהקת לסגנון המיוחד, כשותית ביותר, מעוננת, ג’וסית ופירותית ומרקם סמיך ועשיר שנובע משימוש בחיטה ושיבולת שועל.