קוקטייל מאסטר – תחרות וסדנת קוקטיילים

קוקטייל מאסטר – תחרות וסדנת קוקטיילים

תאריך

18 - 19 ספט 2021

שעה

21:00 - 23:00

קוקטייל מאסטר – הקבאנה בר שבלב התחנה הראשונה הופך למרכז  קוקטיילים מיוחדים בסגנון טרופי!

 🍹 התחרות של הקוקטייל הטוב בירושלים | מוצ”ש 18.9.21 21:00  🍹

תחרות בין טובי הברמנים והמיקסולוגים של ירושלים אותם ישפטו שלושת אגדות הברים של העיר – כפיר בכר, יוני אלבז ומתן פרדיס.
הקוקטיילים שיכינו המתחרים יימכרו בקבאנה בר במחיר מיוחד של 2 קוקטיילים ב50 ש”ח בלבד.

ברמנים/ברמניות? להצטרפות לתחרות לחצו כאן! המנצחים/ות יזכו לפרסים שווים ביותר – 2000 ש”ח למקום, 1000 ש”ח למקום השני ו-500 ש”ח למקום השלישי.

רשימת הברמנים המשתתפים והקוקטיילים – למטה.

 🍹 ערב סדנאת קוקטיילים עם כפיר בכר | ראשון 19.9.21 19:30 🍹

ביום ראשון נמשיך אל סדנת קוקטיילי ג’ין – נלמד להכיר את המשקה החם ביותר בברים של השנים האחרונות, נכיר את הרקע ההיסטורי שלו, התבלינים והניחוחות שמאחורי עולם הג’ין ועם מה לערבב אותו בבר הביתי שלנו כשמארחים חברים או סתם לעצמנו.

מנחה הסדנה – כפיר בכר. כפיר ניהל את בר הקוקטיילים הידוע של ירושלים הגטסבי ואת סניף בית הספר לברמנים “זמן אמיתי” בירושלים. הוא השתתף בעשרות תחרויות קוקטיילים וייצג את ישראל בתחרות הקוקטיילים הבינלאומית בריגה. כיום הוא עובד עם השף עזרא קדם והוא איש קוקטיילים כבר כמעט עשור.

במהלך ההרצאה הקבאנה בר יציע משקאות ג’ין, ואת הקוקטיילים המיוחדים מהתחרות של היום לפני במחיר המיוחד – 2 ב50 ש”ח.

רשימת הברמנים המשתתפים בתחרות >>

 • זואי יסקי – זואי פתחה את הבר שלה, הרד ליידי במרכז העיר, לפני כשנתיים. למרות שהיא עובדת בחיי הלילה כבר כמעט עשור, זו תהיה התחרות הראשונה שלה ועל אף הניסיון הרב – היא ממש מתרגשת לראות מה יש לכולם להציע.
  שם הקוקטייל שתכין: תוכי לוסי – משחק על הקוקטייל “ג׳ונגל בירד”. קוקטייל שאפשר לקחת ממנו ביס!
 • אסף פיוריץ – מנהל הבר וגם ברמן בפועל בפרגמון כבר 3.5 שנים, אחרי תקופה קצרה בגלן בר. הפרגמון היא בעצם מסעדת שף ים תיכונית צמחונית עם בר קוקטיילים מלא, עם דגש על ג’ין וג’ין טוניק’ס.
  שם הקוקטייל שיכין: Spicy Xian – סוויט תאלינדי של מרגריטה.
 • גיא קריגר – השותף ו”הפרצוף” של בר הראביט הול. הוא בעל ניסיון עשיר של מעל 7 שנים בחיי הלילה בירושלים, והספיק לעבוד או לנהל גם בגלן, בזוטא ובתמול שלשום. את הפוקוס הוא מעדיף שנשים על הבר – הראביט הול הוא בר קוקטיילים וג’ין טוניק קטן ושכונתי עם טוניק בייתי ומחירים נוחים.
  שם הקוקטייל שיכין: Spice Road – וודקה, רום, סירופ סודי ומרכיבים מפתיעים.
 • עמרי ביתן – הידוע כ-OB, “כמו ממלחמת הכוכבים”. הוא עבד ב223 מהקבוצה של הבלבוי והיום יש לו עסק של סדנאות ואירועי קוקטיילים. עמרי הוא הייטקיסט כבר 15 שנה שיום אחד הבין שהוא חייב עוד תעסוקה חוץ מעבודתו. מה שהתחיל כתחביב, הפך היום להיות עיקר ההתעסקות שלו.
  שם הקוקטייל שיכין: Summer Love.
 • גיא בן אמו 🍸 – מנהל הבר של הג’קו-סאן בשנתיים האחרונות. בשבע השנים האחרונות גיא עבד במגוון ברים ומסעדות בירושלים – מברים מקומיים ועד למסעדות שף.
  שם הקוקטייל שיכין: אמטרובל, קוקטייל טרופי עם נגיעות של יער ירושלים.

כלל המרכיבים ישארו בסוד עד התחרות 😎