סמארט טור

חברת סמארט טור, Smart-Tour המפעילה סיורי סגווי בירושלים, הינה החברה הגדולה, הותיקה והמובילה לסיורי סגווי. Smart-Tour הוקמה ע”י יזמים מקצועיים ומוסמכים מטעם משרד התיירות ומומחים בתחום התיירות והטיולים.

הצטרפו לחווית הריחוף ברחובות העיר אל מול הנופים הנוסטלגיים ועוצרי הנשימה של ירושלים, עם הדרכה צמודה ומרתקת! סגווי בירושלים הנה חוויה ירושלמית המשלבת אטרקציה ייחודית יחד עם הדרכה מרתקת על הנופים הנוסטלגיים ועוצרי הנשימה של העיר ירושלים.

הצטרפו אלינו לסיור מדהים ברחבי ירושלים, ריחוף בלתי נשכח בנופיה הקסומים של ירושלים החדשה והעתיקה.

מגוון הסיורים המוצעים בתחנה
לחצו על הכותרות כדי לקבל מידע נוסף ולבצע הזמנות באתר סמארט טור – 20% הנחה בהזמנה דרך התחנה בלינקים אלו!

סגווי קלאסי – סיור בעברית
סגווי קלאסי – סיור באנגלית
אופניים בזריחה בעברית
אופניים בזריחה באנגלית

מתחם ההשכרות המיוחד של סמארט תור בתחנה

Smart Tour Israel מפעילה את מרכז המבקרים והשכרות האופניים במתחם התחנה מזה 5 שנים. בהמשך למגמת שיפור התשתיות בעיר וההתרחבות בשימוש באופניים החברה פתחה מתחם חדש ומשודרג להשכרת אופניים ממגוון סוגים. המתחם נמצא בכניסה בכניסה הצפונית של מתחם התחנה הנמצא מול גן הפעמון. המיקום החדש צמוד לפארק המסילה כך שהיציאה והחזרה עם האופניים נוחה מאוד. החברה מתכננת להמשיך להיות נקודת עניין למשפחות ולמטיילים בירושלים המחפשים פעילות מהנה וספורטיבית בחיק הטבע, אך לא רק. התכנון של החברה הוא גם להפוך למוקד יציאה של תחבורה ירוקה וידידותית למרכז העיר הפקוק והסואן ובהתאם לכך מרחיבה את צי האופניים והסקוטרים החשמליים שלה בתקופה הקרובה.
ניתן כיום למצוא במתחם אופניים רגילים למבוגרים ולילדים, אופניים חשמליים, אופני פדלים לילדים ואופני פדלים למשפחות. גם לקטנים דאגו בדמות טרקטורונים חשמליים ומיני קופרים שאותם ההורים יכולים להסיע.

פרטי התקשרות

שעות פעילות

א’-ה’ 19:00-09:30,
ו’ 14:00-09:30
שבת 18:00-10:00

רשתות חברתיות

גלריית תמונות