קפה לנדוור

לנדוור התחנה הראשונה ירושלים

יותר ממאה שנים של נסיון לצד חדשנות בלתי פוסקת, הם הסיפור שמלווה את המותג לנדוור, והפכו אותו לסיפור יוצא דופן בעולם הקפה והמסעדנות הישראלי, ולהצלחה המתרחבת גם בקנה מידה גלובלי.

ממסורת של קפה לסיפור הצלחה גלובלי

ברלין, 1919. בית הקפה הראשון שפותח משה לנדוור מתפתח לרשת בת חמישה סניפים, כאשר הוא ומשפחתו אורזים את המכונות, הידע והאהבה לקפה, ומהגרים לישראל, כדי להקים את בית הקלייה הראשון בארץ.

תל אביב, 2004. שלושה יזמים צעירים מתחום חיי הלילה: עופר קורן, ניר כספי ואורן מאור, חוברים לבית הקלייה הוותיק של משפחת לנדוור. יחד הם מגשימים חלום – מקום המשלב בין קפה מקצועי באיכות גבוהה וחווית מסעדנות עכשווית וצעירה, עם גוונים של חיי לילה.

מה בתפריט?

החוויה הקולינרית הינה גולת הכותרת ברשת לנדוור, המגישה תפריט המתעדכן עונתית ונשען על קלאסיקות ים תיכוניות בביצוע עכשווי ויצירתי עם מגע של שף. את התפריט בנתה השפית המוערכת יהלומה לוי, והוא מתבסס על תפיסה מודרנית של טריות ועבודת יד המאפיינת מטבחי מסעדות, ושואב את השראתו ממגוון סגנונות מקומיים המרכיבים את פסיפס המטבח הישראלי החדש, שהפך לאחד המדוברים בעולם.

לנדוור מביאה חווית קזואל דיינינג מעולה ומתרגמת אותה למודל עסקי מוכח בישראל ומחוצה לה. סניפי הרשת מארחים מיליוני לקוחות רבים כל שנה שאוהבים לחזור פעם אחר פעם,  ומוכיחים שבזכות האוכל, העיצוב והאווירה הייחודיים, לנדוור היא הרבה יותר מבית קפה.

מה בתפריט?

ב-2020 השיקה לנדוור תפריט חדש של השפית יהלומה לוי, אשר בנתה תפריט מקומי, בריא, טרי, עם התייחסות חדשה למטבח מקומי, איכות חומרי הגלם והטיפול בהם.
מטבח חדש ורענן, שהביא את הרשת לשיאים חדשים.

תפריטים ופרטי התקשרות

שעות פעילות

א׳-שבת (כולל): 08:00-23:30

גלריית תמונות